ADRESA:Pri Suchom mlyne 6, 811 04 Bratislava Tel.:+421 907 777 008

O nás

Alterum Medica

Neinvazívna diagnostika a liečba
Náš tím odborníkov

MUDr. František Križanovič

Lekársky titul získal na univerzite Jána Evangelistu Purkyně v Brne v roku 1979. Postgraudálnu prípravu absovloval v NsP Nové Zámky kde pracoval na anesteziologicko resustitačnom oddelení a internom oddelení, neskôr ako zástupca primára na LDCH.

Od roku 1990 ako všeobecný lekár pre dospelých. Postupne získal atestácie v odbore anesteziológia a resustitácia, vnútorné lekárstvo I. a II. stupňa a všeobecné lekárstvo.

Od roku 2003 vzdelávanie v odbore diétológia. Venuje sa otázkam vplyvu stravy na zdravotný stav ako aj psychológii príčin vzniku ochorení.PharmDr. Peter Janský MBA

MUDr. František Križanovič

Mgr. Lucia Mrenková

Doc. MUDr. Tomáš Skřička CSc.
Máte záujem o konzultáciu ?

Pre rezerváciu termínu prosím navštívte sekciu Pobočky a vyberte si z ponuky.

O Alterum Medica


Sme klinika neinvazívnej diagnostiky a liečby chorôb, ktorá Vám ponúka nadštandartnú diagnostickú, preventívnu a liečebnú zdravotnú starostlivosť v medicínskych odboroch vnútorného lekárstva, onkológie, kardiológie, športovej traumatológie, diabetológie, dietológie, reumatológie, chirurgie, dermatológie a estetiky, mamológie, gynekológie, neurológie, gastroenterológie, nefrológie aj stomatológie.

Rýchly kontakt


info@alterummedica.sk

+421 907 777 008


V prípade akýchkoľvek otázok, dotazov a nejasností nás bez váhania kontaktujte telefonicky alebo mailom. Sme pripravení Vám odpovedať.

Copyright Alterum Medica 2023. All rights reserved.