ADRESA:Pri Suchom mlyne 6, 811 04 Bratislava Tel.:+421 907 777 008

O nás

Alterum Medica

Neinvazívna diagnostika a liečba
Náš tím odborníkov

Peter Pelíšek

V oblasti ezoteriky začínal v roku 2002 prácami s energiami ľudského tela – odstraňovaním blokov, ktoré neumožňovali normálnu činnosť orgánov ľudského tela. Neustálym vzdelávanim a nadobúdaním praktických poznatkov sa vypracoval na špičkového odborníka v oblasti identifikácie problémov a ich odstraňovaní.

Absolvoval viaceré masérske kurzy ako Reflexná masáž chodidiel, Dornova metóda a Breusova masáž – obidve na ošetrovanie chrbtice a v neposlednom rade kurz bankovania. Každý kurz ukončil s príslušným certifikátom danej metódy.

Kombináciou jednotlivých masážnych techník a prácou s energiami ľudského tela odstraňuje ťažkosti pacientov fyzického i psychického rázu, ktoré dnes prináša moderný život.PharmDr. Peter Janský MBA

MUDr. František Križanovič

Mgr. Lucia Mrenková

Doc. MUDr. Tomáš Skřička CSc.
Máte záujem o konzultáciu ?

Pre rezerváciu termínu prosím navštívte sekciu Pobočky a vyberte si z ponuky.

O Alterum Medica


Sme klinika neinvazívnej diagnostiky a liečby chorôb, ktorá Vám ponúka nadštandartnú diagnostickú, preventívnu a liečebnú zdravotnú starostlivosť v medicínskych odboroch vnútorného lekárstva, onkológie, kardiológie, športovej traumatológie, diabetológie, dietológie, reumatológie, chirurgie, dermatológie a estetiky, mamológie, gynekológie, neurológie, gastroenterológie, nefrológie aj stomatológie.

Rýchly kontakt


info@alterummedica.sk

+421 907 777 008


V prípade akýchkoľvek otázok, dotazov a nejasností nás bez váhania kontaktujte telefonicky alebo mailom. Sme pripravení Vám odpovedať.

Copyright Alterum Medica 2023. All rights reserved.