ADRESA:Pri Suchom mlyne 6, 811 04 Bratislava Tel.:+421 907 777 008

Objednajte sa k nám

Naše moderné prístupy a technológie nám umožňujú ponúknuť vám inovatívne riešenia pre vaše zdravotné problémy. Objednajte sa k nám jednoducho vyplnením rezervácie v na našom rezervačnom systéme. Nečakajte, kým vaše zdravotné problémy budú nezvládnuteľné. Objednajte sa na vyšetrenie ešte dnes a začnite svoju cestu k lepšiemu životu s nami.

Cez náš online rezervačný systém sa môžete sa
objednať na nasledovné vyšetrenia:

 • Komplexné vyšetrenie prsníkov – Termografia
 • Komplexné vyšetrenie prsníkov – Elektroimpedančný mamograf
 • Analýza krvi – ANESA
 • Analýza srdca v 3D vizualizácii
 • Valeoskan – moderná zdravotnícka technika
 • Terapia NO – 10 minút
 • Konzultácia (60 min.)
 • ERI – Analýza zdravia umelou inteligenciou (AI)
 • SW Max Pulse new
 • Lymfoterapia (60 min.)
 • Terapeutická masáž (30 min.)
 • Terapeutická masáž (60 min.)
 • Diagnostika zdravotného stavu dynamickými technológiami

Ako sa môžem objednať na terapeutické ošetrenie alebo neinvazívne vyšetrenie online?

Objednať sa môžete jednoducho prostredníctvom nášho online rezervačného systému. Stačí vybrať typ ošetrenia alebo vyšetrenia, ktoré potrebujete, zvoliť vhodný dátum a čas, a následne vyplniť potrebné osobné údaje. Potvrdenie o vašej rezervácii obdržíte e-mailom alebo SMS správou.

Ako dlho dopredu sa môžem objednať?

V našom rezervačnom systéme presne vidíte, ktoré dni sú už plne obsadené a kedy je ešte voľné. Zvyčajne je voľný termín cca 2 týždne dopredu.

Čo robiť, ak potrebujem zmeniť alebo zrušiť moju rezerváciu?

V prípade, že potrebujete zmeniť alebo zrušiť vašu rezerváciu, môžete tak urobiť priamo cez odkaz poskytnutý v potvrdení o rezervácii alebo nás môžete kontaktovať telefonicky. Rezerváciu môžete zrušiť do 7 dní pred plánovaným termínom. Po zrušení rezervácie vám ostane online kredit, ktorý vám bude platiť ako platba za ďalší termín, čiže znovu platiť poplatok nemusíte. Upozorňujeme, že pri zrušení menej ako 7 dní pred plánovaným termínom môže byť účtovaný storno poplatok.

Aké informácie potrebujem pre prihlásenie do online rezervačného systému?

Pre prihlásenie do systému potrebujete platnú e-mailovú adresu a telefónne číslo. Na vaše telefónne číslo vám príde pripomienka k plánovanej návšteve.

Môžem si rezervovať konkrétny termín a čas pre moje ošetrenie alebo vyšetrenie?

Áno, náš online systém vám umožňuje vybrať si presný dátum a čas vašej návštevy z dostupných termínov. Odporúčame vám rezervovať si termín včas, aby ste si zabezpečili čas, ktorý vám najviac vyhovuje.

Ako dlho trvá jedno ošetrenie alebo vyšetrenie?

Dĺžka ošetrenia alebo vyšetrenia sa môže líšiť v závislosti od typu a zložitosti. Obvykle trvajú od 45 minút do 1 hodiny. Presnú dobu trvania vašej návštevy nájdete v popise služby v našom online rezervačnom systéme.

Čo ak neviem, na akú terapiu alebo vyšetrenie sa mám objednať?

Využite našu službu – Konzultácia. V rámci nej zhodnotíme váš zdravotný stav a navrhneme najlepší postup pre vaše uzdravenie. Spolu preberieme možnosti a typy terapií, ktoré sú pre vás najvhodnejšie. Alebo nás môžete kontaktovať priamo telefonicky a náš personál Vám ochotne a s radosťou poradí, ktoré vyšetrenie je pre Vás najvhodnejšie.

O Alterum Medica


Sme klinika neinvazívnej diagnostiky a liečby chorôb, ktorá Vám ponúka nadštandartnú diagnostickú, preventívnu a liečebnú zdravotnú starostlivosť v medicínskych odboroch vnútorného lekárstva, onkológie, kardiológie, športovej traumatológie, diabetológie, dietológie, reumatológie, chirurgie, dermatológie a estetiky, mamológie, gynekológie, neurológie, gastroenterológie, nefrológie aj stomatológie.

Rýchly kontakt


info@alterummedica.sk

+421 907 777 008


V prípade akýchkoľvek otázok, dotazov a nejasností nás bez váhania kontaktujte telefonicky alebo mailom. Sme pripravení Vám odpovedať.

Copyright Alterum Medica 2023. All rights reserved.